kargo ve Teslimat koşulları

Garanti Koşulları


Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

 

Ürün İade Koşulları


Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

 

Siparişlerin teslimat süresi ne kadar?

sipariş verdiğiniz ürüne ait ödeme onayı almamızı takiben ürününüz aynı gün kargoya teslim edilir. Stok dışı kalmış ürünlerde ise ithalât ayağında bir sıkıntı olmaması durumunda kargonuz en fazla 1(bir) ila 3(üç) iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Ürün tedariğinde ithalâtçı kaynaklı bir sıkıntı oluşmuş ise canpatilerim.com.tr sizinle irtibata geçerek, ürünü beklemek isteyip istemediğini öğrenir ve talebiniz doğrultusunda ürün stoğa girince gönderi yapabilir veya ürün bedelini tarafınıza iade eder. Siparişinize ilişkin detayları alış-veriş geçmişim başlığı altından kontrol edebilir, güncel bilgi alabilirsiniz.


Kargo ücretini ben mi ödüyorum?

canpatilerim petshoptan satın alabileceğiniz ürünlerin ortalama kargo bedelleri hesaplanmış ve bu bedel ürün/ürünler ödemesi sayfasında kargo bedeli başlığı altında toplam tutara yansıtılmıştır. Yaptığınız alışveriş için kargo ödemesini ürünü teslim alırken yapmanıza gerek yoktur. Siz alışverişinizi tamamlayıp ödemenizi gerçekleştirdikten sonra sadece ürünü teslim alıp tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Unutmayın 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde "ücretsiz kargo" seçeneği devreye girecek ve siparişinize ait kargo ücretini canpatilerim.com. karşılayacaktır.